SEPET 0
Online
0850 840 36 73 7/24 Canlı Destek

HAKKIMIZDA

elTurka İnternet Hizmetleri. 2006 yılında sektörün tecrübeli isimlerinin güç birliği ile kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana "Kaliteli Hizmet, Uygun Fiyat" felsefesi ile faaliyetlerini sürdüren elTurka, bu kapsamda devamlı kendini geliştirine ve yenileyen bir web hosting firmasıdır.

elTurka Kimdir ?


elTurka 2012 yılından bugüne bilişim sektöründe müşteri memnuniyetini önemsemektedir. Sizlere en kaliteli ve en son teknoloji ürünlerini kullanarak hizmet vermektedir. Saniyelerin önemli olduğunu biliyoruz, bu yüzden elimizden geleni değil, en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Siz bu hizmetleri alırken çalışmalarınızı alanında uzmanlaşmış ekibimize teslim ediyoruz. Yalnızca barındırma çözümleri sunmuyoruz, yanı sıra SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu) ve uyumlu web tasarımları ile google'da en geniş kitleye hitap edeceğiniz sırayı belirliyoruz. Bizimle zamanınızı nasıl geliştirebileceğimiz konusunda herhangi bir öneriniz varsa o halde bize bildirin; biz her zaman yeni şeyler denemek ve keşfetmek için çabalıyoruz.

elTurka Sizlere Neler Sunar


Korumalı Sunucular : elTurka sizlere özel korumalı sunucu hizmetleri sunmaktadır. DDOS, HTTP-GET, IPS, IDS, IPSPOOF, UDP, TCP gibi saldırı türlerine özel firewall desteği sağlıyoruz.10 gbit hattımız ile kurumsal ve bireysel olarak her konuda desteğe hazırız.Bizden fiyat almadan sunucu almanızı tavsiye etmiyoruz :)
Barındırma Hizmetleri : Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan ("domain") kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini ("Linux & Windows hosting") ve sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.

E-Ticaret Çözümleri : İş aktivitelerinizi Internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır, elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılması da çözümlerimiz arasında yer almaktadır.

Yazılım Çözümleri : İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.


SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) : Arama motoru optimizasyonu, amacı web sitelerinin, arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilerek hedeflenen aramalarda yükseltilmesidir. İngilizcede ve Türkçede kısaca SEO (Search Engine Optimization) olarak ifade edilmektedir.

Powered by WHMCompleteSolution